null
bg-image

Cetaphil na New York Fashion Week

Cetaphil jest partnerem New York Fashion Week, który odbywa się od 9 do 14 lutego 2024 roku. Zadbamy o skórę największych topowych modeli i modelek. Śledź wydarzenie na Instagramie i Tik Toku.


Właściwe przygotowanie cery pod makijaż to połowa sukcesu. Kluczowe jest długotrwałe nawilżenie, szczególnie potrzebne skórze przez wiele godzin narażonej na błysk fleszy. Niezależnie od tego, czy będziesz występować w świetle reflektorów na takim wydarzeniu, jak New York Fashion Week, czy na imprezie karnawałowej, zanim wykonasz makijaż na specjalną okazję, zadbaj odpowiednio o cerę. Pomogą Ci w tym produkty Cetaphil.

 BIO
bg-image
bio

Jak przygotować skórę na wielkie wyjście?

Zarówno wielkie wyjścia, jak i codzienny makijaż wymagają solidnych podstaw, abyś mogła prezentować się perfekcyjnie. Musisz najpierw dokładnie oczyścić skórę. Dobrym wyborem są peeling oraz preparat myjący, dostosowany do typu cery. Oczyszczanie dwuetapowe przynosi bardzo dobre rezultaty oraz stanowi ważny element pielęgnacji. Stosuj płyn micelarny, tonizowanie hydrolatami oraz mycie emolientami lub produktami na bazie olejów i naturalnych składników.

bg-image

Jak przygotować skórę przed makijażem?

Aby makijaż był trwały i wspaniale się prezentował, skóra musi być przede wszystkim bardzo dobrze nawilżona, dlatego zadbaj o jej właściwe nawodnienie na każdym etapie pielęgnacji. Pamiętaj jednak, aby przed wykonaniem makijażu nie nakładać tłustego kremu, nawet w przypadku skóry przesuszonej. Zapobiegniesz w ten sposób nadmiernemu błyszczeniu i ewentualnemu rolowaniu się i ważeniu kosmetyków. Systematyczna, konsekwentna i dopasowana do rodzaju cery pielęgnacja przynosi rezultaty. Troszcz się o skórę zawsze, nie tylko przed ważną okazją! 

 BIO
bg-image
bio

Rutyna pielęgnacyjna twarzy a makijaż

Zanim wykonasz makijaż na wielkie wyjście, pamiętaj o tych kilku krokach, które są niezbędne dla uzyskania na skórze efektu glow, czyli naturalnego rozświetlenia.


  1. Oczyszczanie. Po nocy skóra wymaga delikatnego mycia. Zastosuj łagodny żel lub emulsję.
  2. Tonizacja (za pomocą toniku lub hydrolatu) przywróć równowagę pH skóry.
  3. Serum – nałóż na delikatnie wilgotną skórę, gdy tonik nie zdążył się jeszcze wchłonąć. Taki trik podbija nawilżenie.
  4. Krem nawilżający oraz krem pod oczy.
  5. Krem z filtrem SPF – używaj go przez cały rok jako ostatni krok przed makijażem, aby chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
null

PRZYGOTOWANIE NA WIELKIE WYJŚCIA Z PRODUKTAMI CETAPHIL!

Ważne okazje mogą być bardziej wymagające dla osób o delikatnej skórze. Jako ekspert w pielęgnacji cery wrażliwej Cetaphil jest w takich sytuacjach niezastąpiony. Na wielkie wyjścia (i nie tylko) wybieraj właściwe produkty do pielęgnacji. To kosmetyki, które nie naruszają bariery hydrolipidowej skóry, troszczą się o jej nawilżenie, delikatnie, ale bardzo skutecznie, oczyszczają ze wszystkich zanieczyszczeń i są idealną bazą pod makijaż.