null

NAUKA W TROSCE O SKÓRĘ WRAŻLIWĄ

Skóra wrażliwa wymaga dodatkowej ochrony, co potwierdzają dane kliniczne. Receptury produktów Cetaphil przeznaczone do oczyszczania i nawilżania są poddawane badaniom klinicznym i naukowym, aby zapewnić najbardziej efektywne połączenia składników dla skóry wrażliwej.

W CETAPHIL WIERZYMY, ŻE JEST NAUKA, KTÓRA TROSZCZY SIĘ O WRAŻLIWĄ SKÓRĘ

Formuły naszych preparatów oczyszczających i nawilżających zawierają kluczowe składniki, które odpowiadają na szereg potrzeb cery oraz zwiększają odporność skóry wrażliwej. Formuły produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej opieramy na najnowszych badaniach naukowych, dzięki czemu są one rekomendowane przez dermatologów na całym świecie.


JAK DZIAŁAJĄ PRODUKTY CETAPHIL?

Produkty Cetaphil zawierają niezbędne składniki z udowodnioną skutecznością w zakresie wzmacniania bariery ochronnej. Niacynamid (witamina B3) i pantenol (prowitamina B5) łagodzą skórę wrażliwą: ograniczają jej wysuszenie i zaczerwienienie. Dodatkowo gliceryna nawilża zewnętrzne warstwy naskórka, co pozwala na zachowanie jego funkcji ochronnych. W produktach wykorzystuje się mieszankę składników wybieranych przez dermatologów, które ogólnie polepszają stan skóry wrażliwej poprzez zmniejszanie jej podrażnień i dyskomfortu.


Jeśli jesteś jedną z wielu osób ze skórą wrażliwą, Cetaphil może pomóc w jej odżywieniu. Na podstawie dowodów naukowych zgromadzonych podczas badań nad ponad 32 000 pacjentów wykazano, że produkty Cetaphil chronią skórę przed suchością, podrażnieniem, szorstkością, ściągnięciem skóry i osłabieniem bariery ochronnej skóry, dzięki czemu są idealne do pielęgnacji skóry wrażliwej.