null

EKSPERCI OD SKÓRY WRAŻLIWEJ

Zrozumienie oznak i czynników wyzwalających reakcje skóry wrażliwej jest kluczem do prawidłowej opieki nad nią. W Cetaphil jesteśmy zaangażowani w odkrywanie i rozwijanie nauki badającej przyczyny i czynniki wpływające na wrażliwość skóry. Dzięki temu możemy nazywać się ekspertami od wrażliwej skóry już od 75 lat.

JAK OBJAWIA SIĘ WRAŻLIWOŚĆ SKÓRY?

Wrażliwość skóry dotyka 70% osób na całym świecie. Definiuje się ją jako dyskomfort skóry przejawiający się szczypaniem i pieczeniem. Może wystąpić na różnych częściach ciała, również twarzy. Aktywne składniki zawarte w produktach Cetaphil zwalczają 5 oznak wrażliwej skóry, takich jak suchość, podrażnienie, szorstkość, ściągnięcie skóry i osłabienie bariery ochronnej skóry.

JAKIE SĄ PRZYCZYNY WRAŻLIWOŚCI SKÓRY?

Wrażliwość skóry lub pogorszenie jej stanu może wywołać wiele czynników, np. podrażniające substancje chemiczne, czynniki środowiskowe, stres, wahania hormonalne i dieta. Czynniki te odpowiadają za szereg objawów charakterystycznych dla skóry wrażliwej, które mogą wystąpić u osób w każdym wieku i o każdym odcieniu skóry. Nasze delikatne formuły łagodzą podrażnienie skóry i zapewniają jej optymalne rezultaty.

The_sensitive-skin-experts_2
The_sensitive-skin-experts_3

SKUTECZNA PIELĘGNACJA DZIĘKI SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY O SKÓRZE WRAŻLIWEJ

Produkty Cetaphil są odpowiednie dla wszystkich typów skóry, w tym suchej, wrażliwej oraz podatnej na egzemę, trądzik różowaty i łuszczycę. Nasze łagodne, a jednocześnie skuteczne produkty mogą być stosowane wraz z preparatami do leczenia miejscowego. Cetaphil jest ekspertem od skóry wrażliwej od niemal 75 lat. Klinicznie udowodniono skuteczność produktów marki w zakresie łagodzenia, nawilżania i odżywiania skóry wrażliwej.