null

5 OZNAK WRAŻLIWEJ SKÓRY

Nasze produkty zostały specjalnie opracowane, aby chronić i zwalczać 5 oznak wrażliwej skóry: suchość, podrażnienie, szorstkość, ściągnięcie skóry i osłabienie bariery ochronnej. Dzięki temu skóra pozostaje zdrowa i wygląda na zdrowszą.

UDOWODNIONO, ŻE CETAPHIL ZWALCZA 5 OZNAK WRAŻLIWEJ SKÓRY

Wrażliwość skóry może objawiać się na wiele sposobów i może być wywoływana różnymi czynnikami. Oznacza to, że pielęgnacja skóry wrażliwej u różnych osób może przebiegać znacząco inaczej.


Uważamy, że istnieją podstawy, by skórę wrażliwą badać naukowo. Nasze dogłębne badania nad tego typu skórą pozwoliły nam zidentyfikować pięć najczęstszych objawów jej wrażliwości. Swoje produkty tworzymy tak, by przeciwdziałały tym pięciu objawom wrażliwości skóry, dzięki czemu każdy może zapewnić sobie całościową pielęgnację.


ROZPOZNAWANIE 5 OZNAK WRAŻLIWEJ SKÓRY

Suchość skóry wynika z braku nawilżenia. Pacjenci z suchą skórą borykają się z 3 razy wyższym ryzykiem pojawienia się jej wrażliwości.

Istnieje wyższe ryzyko wystąpienia negatywnych reakcji skóry wrażliwej na pewne czynniki, które mogą prowadzić do nieprzyjemnych objawów, takich jak pieczenie, swędzenie i dyskomfort.

Złuszczanie się naskórka jest zjawiskiem naturalnym, jednak może przebiegać nieprawidłowo u osób ze skórą wrażliwą: zaczyna się ona łuszczyć, jest pozbawiona blasku i występują na niej nierówności.

Napięta, naciągnięta i naprężona skóra jest pozbawiona wilgoci i nawilżenia. Objawy te występują u niemal 98% osób ze skórą wrażliwą.

Skóra wrażliwa może być cieńsza, może mieć też osłabioną barierę nawilżającą, przez co czynniki drażniące mogą łatwiej się przez nią przedostać, a to może prowadzić do utraty wilgoci.


Produkty Cetaphil mają poprawiać odporność skóry wrażliwej oraz przeciwdziałać i chronić ją przed oznakami wrażliwości skóry.