NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA 

CETAPHIL

Dermokosmetyki marki Cetaphil są tworzone tak, aby zapewnić delikatną i skuteczną ochronę nawet najwrażliwszej skórze. To oznacza, że bez względu na to, czy masz skórę normalną czy problematyczną (np. z trądzikiem zwykłym lub różowatym, egzemą), z pewnością znajdziesz wśród dermokosmetyków Cetaphil emulsje do mycia, balsamy i kremy nawilżające oraz ochronne, które spełniają jej potrzeby. 


Tworzymy szeroką gamę dermokosmetyków, w tym dermokosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry i włosów niemowląt oraz dzieci. Współpracujemy również z dermatologami, aby umożliwić skuteczną pielęgnację skóry z zaczerwienieniami, trądzikiem i skłonnością do przesuszania. 

Cetaphil to marka dermokosmetyków przebadanych klinicznie i tworzonych specjalnie z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej. W Cetaphil wierzymy, że zdrowa skóra to skóra piękna i pełna blasku. Właśnie dlatego podczas tworzenia naszych dermokosmetyków na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie Twojej skóry. 

Dla Cetaphil najważniejsze jest zdrowie skóry, a nie doraźne maskowanie jej problemów. Właśnie dlatego w naszej pracy opieramy się na nauce i badaniach naukowych. Dodatkowo, aby mieć pewność, że nasze dermokosmetyki odpowiednio pielęgnują Twoją skórę, nasze emulsje do mycia, kremy i balsamy nawilżające oraz przeciwsłoneczne, a także produkty dla dzieci powstają we współpracy z dermatologami. Dermokosmetyki marki Cetaphil są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Dlatego też dermatolodzy polecają je już od ponad siedemdziesięciu lat.

We wszystkich dermokosmetykach marka Cetaphil stosuje składniki, które wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Dodatkowo pH naszych produktów odpowiada odczynowi kwasowo-zasadowemu skóry. Bardzo restrykcyjnie podchodzimy do kwestii jakości składników i stosujemy wyłącznie te najlepsze. Co więcej, w naszej ofercie mamy wiele produktów bezzapachowych i hipoalergicznych, które doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji także wrażliwej skóry. 

Nie. Żadne produkty marki Cetaphil nie są testowane na zwierzętach. 

Nie, Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia nie jest mydłem w płynie, i nie pieni się jak mydło w płynie czy w kostce. Jednak nawet bez mydlin doskonale oczyszcza twarz z nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i makijażu. A wszystko to za sprawą formuły, której delikatność i skuteczność potwierdzają badania kliniczne. 

Tak, zdecydowanie! Codzienna pielęgnacja skóry jest bardzo ważna dla jej zdrowia – szczególnie w przypadku cery wrażliwej. A formuła naszej emulsji jest tak delikatna, że można bez przeszkód stosować ją zarówno rano, jak i wieczorem. 

Tak – Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia jest odpowiednia do wszystkich typów cer i bardzo skutecznie usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia i makijaż. Jeśli Twoja cera jest wyjątkowo tłusta, możesz również wypróbować Cetaphil DERMACONTROL delikatnej pianki oczyszczającej, która znakomicie matowi skórę i nie powoduje podrażnień. 

Tak. Badania kliniczne potwierdzają, że formuła Cetaphil EM łagodnej emulsji micelarnej do mycia skutecznie usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia i makijaż. 

Parabeny, to środek konserwujący najczęściej stosowany w kosmetykach. Według amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (Food and Drug Administration, FDA) i innych organów władzy publicznej odpowiedzialnych za zdrowie na całym świecie, obecnie nie ma powodów, aby konsumenci obawiali się stosowania kosmetyków zawierających parabeny.y

Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia jest tak delikatna, że możesz nałożyć ją na skórę, a następnie usunąć bawełnianym wacikiem, który jest dla Twojej skóry jeszcze delikatniejszy niż woda. Jednak większość osób stosujących tę emulsję spłukuje ją wodą, podobnie jak tradycyjne emulsje do mycia – co też jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia jest na tyle łagodna, że możesz bez przeszkód stosować ją do oczyszczania twarzy. Jednocześnie ma taką formułę, że można również używać jej do mycia całego ciała. 

CETAPHIL – GDZIE KUPIĆ 

Dermokosmetyki Cetaphil znajdziesz w większości aptek stacjonarnych, a także internetowych. Pełną listę aptek, w których kupisz produkty Cetaphil, znajdziesz na stronie Gdzie kupić.