null

DLACZEGO CETAPHIL?

Dlaczego wybrać Cetaphil do pielęgnacji Twojej wrażliwej skóry?

Poznaj historię naszej marki, dowiedz się o nauce stojącej za naszymi produktami i trosce, którą wkładamy w opiekę nad skórą wrażliwą.

null

HISTORIA CETAPHILU

Przez ponad 70 lat Cetaphil angażował się w rozwój nauki o skórze wrażliwej, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla jej pielęgnacji. Tworzymy nasze produkty tak, aby odpowiadały na potrzeby wszystkich rodzajów skóry wrażliwej.

#1 REKOMENDOWANA MARKA PRZEZ DERMATOLOGÓW

Ściśle współpracujemy z dermatologami i specjalistami ochrony zdrowia. Przeprowadziliśmy ponad 550 badań klinicznych z udziałem ponad 32 000 pacjentów. Wszystko po to, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Lata doświadczeń w opiece nad nią spowodowały, że marka Cetaphil cieszy się zaufaniem zarówno dermatologów, jak i pacjentów.

#1 DOCTOR RECOMMENDED FACIAL SKINCARE BRAND
null

SKŁADNIKI O PRZEBADANEJ SKUTECZNOŚCI

Do produkcji naszych kosmetyków używamy szerokiego spektrum przebadanych składników o potwierdzonej klinicznie skuteczności, takich jak niacynamid, ceramidy czy kwas hialuronowy. Każdy z nich ma wyjątkowe właściwości, odpowiadające przeróżnym problemom skórnym.