null

#1 REKOMENDOWANA MARKA PRZEZ DERMATOLOGÓW

Ściśle współpracujemy z dermatologami i specjalistami ochrony zdrowia. Przeprowadziliśmy ponad 550 badań klinicznych z udziałem ponad 32 000 pacjentów. Wszystko po to, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Lata doświadczeń w opiece nad nią spowodowały, że marka Cetaphil cieszy się zaufaniem zarówno dermatologów, jak i pacjentów.

null

EKSPERCI SKÓRY WRAŻLIWEJ

Cetaphil został stworzony ponad 70 lat temu, dla pacjentów ze skórą wrażliwą, aby wspomagać dermatologów produktami opracowanymi specjalnie do potrzeb tej skóry. Od tamtego czasu marka cieszy się zaufaniem dermatologów. 


Pierwszym wynalezionym produktem był Cetaphil Cleansing Lotion, który w swoim składzie zawierał tylko 8 składników, był bez zapachu i bez mydła. Szybko stał się pierwszym wyborem lekarzy i farmaceutów dla pacjentów ze skórą wrażliwą.

POSZUKIWANIE PIELĘGNACJI DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ


Na każdym etapie produkcji poświęcamy tyle samo uwagi każdemu z produktów. Robimy to, aby mieć pewnosć, że tworzymy najlepszą pielęgnację dla Twojej wrażliwej skóry. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie nauki, aby zrozumieć mechanizmy zachodzące w skórze wrażliwej, a tym samym dostarczyć cały wachlarz produktów specjalnie stworzonych z myślą o każdym rodzaju skóry wrażliwej.

Dzięki prowadzeniu badań klinicznych i współpracy ze specjalistami ochrony zdrowia stworzyliśmy produkty do pielęgnacji skóry, które są zarówno skuteczne, jak i delikatne. Produkty Cetaphil były testowane na ponad 32 000 pacjentów, podczas ponad 550 badań klinicznych. 


Cetaphil jest marką #1 rekomendowaną przez dermatologów do pielęgnacji skóry wrażliwej.