null

HISTORIA CETAPHILU

Przez ponad 70 lat Cetaphil angażował się w rozwój nauki o skórze wrażliwej, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla jej pielęgnacji. Tworzymy nasze produkty tak, aby odpowiadały na potrzeby wszystkich rodzajów skóry wrażliwej.

OUR-STORY_2.jpg

MARKA Z DZIEDZICTWEM

Pochodzący ze skromnych teksańskich korzeni Cetaphil został zaprojektowany przez farmaceutę, aby pomóc pacjentom skuteczniej leczyć ich wrażliwą skórę. Marka powstała w 1947 roku i wypuściła swój pierwszy produkt, Cetaphil Cleansing Lotion, obecnie znany jako Cetaphil EM Emulsja micelarna do mycia - produkt, który wciąż przynosi te same delikatne efekty oczyszczające i pielęgnacyjne. Gama produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej Cetaphil szybko zyskała uznanie ze względu na ich skuteczne, a jednocześnie delikatne działanie.

SKONCENTROWANI NA POPRAWIE STANU WRAŻLIWEJ SKÓRY

Dziś jesteśmy jeszcze bardziej zaangażowani w dostarczanie nowatorskich produktów dla skóry wrażliwej. Prowadzimy wnikliwe badania we współpracy z dermatologami oraz ze specjalistami ochrony zdrowia, aby lepiej zrozumieć potrzeby skóry i rozwijać dermatologiczną pielęgnację każdej skóry.


Marka Cetaphil i jej produkty do skóry wrażliwej cieszą się zaufaniem od 75 lat, a my nieustannie przeprowadzamy rygorystyczne testy kliniczne, aby zyskać reputację marki nr 1 wśród produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej, zalecanych przez lekarzy na całym świecie. Obecnie Cetaphil jest dostępny w ponad 70 krajach i oferuje szeroką gamę produktów do codziennej pielęgnacji skóry, od preparatów oczyszczających i nawilżających po produkty dla dzieci i rozwiązania dla skóry wrażliwej.