null

POMOC W CZASIE GLOBALNEJ PANDEMII

Niepokój stał się częścią życia prawie każdego z nas. Choć musieliśmy się od siebie zdystansować, nie ma nic bardziej krzepiącego niż widok ludzi jednoczących się w walce z wirusem COVID-19. Od ponad 70 lat Cetaphil troszczy się o miliony osób o wrażliwej skórze. Obecnie, w tym trudnym czasie, poprzez nasze działania chcemy, by wszyscy ludzie cieszyli się czystą i zdrową skórą. Jesteśmy wdzięczni tym, którzy walczą na pierwszej linii frontu, i dumni, że również możemy wnieść swój wkład.

Essential_Care-Helping_During_a_Global_Pandemic-1

NASZE DZIAŁANIA

  • W USA i na całym świecie podarowaliśmy produkty do pielęgnacji skóry pracownikom na pierwszej linii frontu, aby odżywić dłonie osób zapewniających nam bezpieczeństwo i dbających o nasze zdrowie.


  • Dostarczyliśmy płyny oczyszczające i balsamy nawilżające Cetaphil do aptek i szpitali m.in. w Chinach, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.


  • Przekształciliśmy nasze zakłady produkcyjne we Francji i Kanadzie tak, by produkowały potrzebne środki i żele do dezynfekcji rąk, tym samym wspierając lokalne szpitale.  • Przekazaliśmy zapasy maseczek i materiałów ochronnych szpitalom w Szwecji i Stanach Zjednoczonych.
INNE POMOCNE MATERIAŁY

Zgromadziliśmy materiały, w tym instrukcję mycia rąk, które pomogą każdemu utrzymać skórę w czystości i zdrowiu.