Zgłaszanie skutków ubocznych

Naszym celem jest zachęcenie użytkowników do otwartej i pełnej szacunku dyskusji na tematy publikowane na kanale YouTube Cetaphil.Polska, Instagramie cetaphil_polska, Facebooku Cetaphil.Polska. Dlatego z przyjemnością przyjmujemy Państwa uwagi dotyczące publikowanych wpisów.

Galderma nie identyfikuje ani nie udostępnia komentarzy i postów użytkowników zamieszczonych na tej stronie, z wyjątkiem komentarzy i postów, które Galderma publikuje samodzielnie. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do ich monitorowania. Oto niektóre z powodów, dla których możemy nie publikować lub nie usuwać ich:

Ze względu na to, że Galderma działa w branży regulowanej, nie możemy brać udziału w dyskusjach o produktach farmaceutycznych. Prosimy nie zamieszczać odniesień do produktów farmaceutycznych Galderma oraz produktów farmaceutycznych innych firm. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających odniesienia do produktów farmaceutycznych.

Komentarz zawiera treści obraźliwe, obraźliwe, zniesławiające lub dyskryminujące.

Komentarz nie dotyczy tematu.

Komentarz zawiera poradę zdrowotną lub medyczną.

Komentarz narusza prawa autorskie lub prawa własności intelektualnej.

Powyższa lista będzie regularnie aktualizowana; Należy pamiętać, że Galderma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy według własnego uznania. Jeśli dany komentarz zniknął, ponieważ jest niezrozumiały dla użytkownika, prosimy o kontakt.

 

Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego schorzenia, skonsultuj się z lekarzem.

 

Galderma dba o bezpieczne użytkowanie swoich produktów. Zgłaszając zdarzenia niepożądane związane z produktami Galderma, przyczyniasz się do monitorowania tego bezpieczeństwa.

 

W celu zgłoszenia zdarzenia niepożądanego prosimy o kontakt telefoniczny: +48 22 331 21 80 lub mailowy safety.poland@galderma.com