Zgłaszanie działań niepożądanych

Naszym celem jest zachęcenie użytkowników do otwartej i pełnej szacunku dyskusji na tematy publikowane na kanale Youtube Cetaphil.Polska, Instagram cetaphil_polska, Facebook Cetaphil.Polska.  Z przyjemnością przyjmujemy więc Państwa komentarze dotyczące publikowanych wpisów.
 Galderma nie utożsamia się z komentarzami i wpisami użytkowników zamieszczanymi w tym miejscu ani ich nie podziela, za wyjątkiem komentarzy i wpisów, które Galderma sama publikuje.
 Zastrzegamy więc sobie prawo do ich monitorowania.
 Oto niektóre z powodów, dla których możemy zdecydować się na ich niepublikowanie lub usunięcie:

  • W związku z tym, że Galderma działa w branży regulowanej, nie możemy brać udziału w dyskusjach na temat produktów farmaceutycznych. Prosimy o powstrzymanie się od zamieszczania odniesień do produktów farmaceutycznych Galderma i produktów farmaceutycznych innych firm. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających odniesienia do produktów farmaceutycznych.
  • Komentarz zawiera treści obelżywe, obraźliwe, oszczercze lub propagujące dyskryminację.
  • Komentarz nie jest związany z tematem.
  • Komentarz zawiera porady zdrowotne lub medyczne.
  • Komentarz narusza prawa autorskie lub prawa własności intelektualnej.

 Powyższa lista będzie regularnie aktualizowana; należy pamiętać, że Galderma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy całkowicie wedle własnego uznania. W przypadku zniknięcia danego komentarza z powodu niezrozumiałego dla użytkownika, prosimy o kontakt.

W przypadku pytań dotyczących konkretnego schorzenia należy skonsultować się z lekarzem.

Galderma troszczy się o bezpieczeństwo stosowania swoich produktów. Dzięki zgłaszaniu zdarzeń niepożądanych związanych z produktami Galderma, przyczyniają się Państwo do monitorowania tego bezpieczeństwa.

 Aby zgłosić zdarzenie niepożądane, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 331 21 80 lub mailowy safety.poland@galderma.com