Menu

Cetaphil

Ładuję dane

Produkty przydatne dzisiaj

MOJA SKÓRA:

Produkty wybrane dla Ciebie

Nowa Ambasadorka marki Cetaphil

Modelka, amatorka zdrowego stylu życia i fitnessu, a do tego makeup artist. Nie lubi, gdy się ją nazywa WAG, ale nie da się ukryć, że jest jedną z piękniejszych żon polskich piłkarzy. O kim mowa? O Dominice Grosickiej, która właśnie została ambasadorką marki Cetaphil.

 

Mówi o sobie, że jest mamą i żoną na pełen etat. Rodzina jest dla niej najważniejsza. Dlatego przyzwyczaiła się już do ciągłych podróży, życia na dwa domy pomiędzy Polską a Anglią – gdzie aktualnie gra jej mąż Kamil Grosicki – i łączenia tych elementów. Dopiero od niedawna więcej czasu poświęca na rozwój własnej kariery. Coraz częściej angażuje się w akcje charytatywne i lokalne inicjatywy, można ją spotkać także podczas pokazów nowych kolekcji i ważniejszych eventów branży mody i fitness.

Zastanawiacie się, jak rozpoczęła się jej przygoda z Cetaphil? Kilka miesięcy temu, kiedy jej alergiczna i delikatna skóra nie reagowała już na żaden ze znanych sposobów pielęgnacji, trafiła do dermatologa. Wówczas lekarz polecił jej Cetaphil PS, czyli lipoaktywny krem, który nie tylko chroni i nawilża, ale przede wszystkim regeneruje naskórek. Od tej pory się z nim nie rozstaje.

Jeśli myślicie, że moja skóra jest idealna, to nic bardziej mylnego. Ponieważ na co dzień bardzo dużo podróżuję, zmieniam klimat i jedzenie, ma niestety skłonności do przesuszania się i zmian trądzikowych. Próbowałam wielu kremów i balsamów, jednak dopiero Cetaphil spełnił moje oczekiwania – mówi Dominika. – Śmieję się, że jestem idealną ambasadorką marki Cetaphil, ponieważ to właśnie dzięki niej moja skóra odzyskała równowagę. Cieszę się na tę współpracę, bo mam nadzieję, że wspólnie ze mną będziecie odkrywać właściwości tych produktów – dodaje.

Ponieważ Cetaphil ma także linię BABY dla dzieci, nasza ambasadorka używa jej do pielęgnacji skóry swojej córeczki. Lubi delikatny aromat, który przypomina jej zapach niemowlęcia i poczucie miękkości, jakie pozostawia na skórze. Cetaphil to dermokosmetyki, które może stosować cała rodzina.

Potwierdza to:

Śledź nasz profil na Facebooku i Instagramie i wspólnie z Dominiką Grosicką #DiscoverCetaphil i zadbaj o swoją skórę.