Menu

Cetaphil

Ładuję dane

Produkty przydatne dzisiaj

MOJA SKÓRA:

Produkty wybrane dla Ciebie

Perła Dermatologii Estetycznej 2015 oraz Kosmetyk Wszech Czasów dla produktów Cetaphil!

Produkty z serii Cetaphil® otrzymały w 2015 roku dwie znamienite i zaszczytne nagrody: przyznawaną przez specjalistów dermatologów – Perłę Dermatologii Estetycznej 2015 oraz nadaną przez konsumentów i pacjentów – Kosmetyk Wszech Czasów.

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych już po raz 13. doceniło Cetaphil! W 11. edycji Konkursu Perły Dermatologii Estetycznej, w której głosowało ponad 1600 lekarzy, seria produktów Cetaphil Dermacontrol została uhonorowana wyjątkową nagrodą: Perłą Dermatologii Estetycznej 2015. Preparaty Cetaphil Dermocontrol – pianka do mycia i krem nawilżający okazały się bezkonkurencyjne w kategorii: Najlepszy dermokosmetyk do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej.

W latach poprzednich nagrody te otrzymały:

  • Cała seria Cetaphil® – Perła Dermatologii Estetycznej 2012, 2013, Super Perła Dermatologii Estetycznej 2014,
  • Cetaphil® EM Do mycia Emulsja micelarna – nagradzana pięciokrotnie w roku 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011,
  • Cetaphil® MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała – nagradzany trzykrotnie, w  roku: 2008, 2009 i 2011.
  • Cetaphil® DA Ultra Krem intensywnie nawilżający – nagroda w 2010 roku.

Prestiżowy tytuł Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) w kategorii: Dermokosmetyk otrzymał Cetaphil DA Ultra Krem intensywnie nawilżający.  Kosmetyk Wszech Czasów jest jedyną nagrodą na rynku kosmetycznym przyznawaną przez najliczniejsze w Polsce jury – recenzentki katalogu KWC. Cetaphil Da Ultra Krem intensywnie nawilżający uzyskał wiele pochlebnych recenzji oraz  najwyższą wśród dermokosmetyków średnią ocen.

Otrzymane nagrody są wyjątkowym wyróżnieniem dla produktów z serii Cetaphil® oraz tym samym stanowią potwierdzenie doskonałej jakości i skuteczności.

Dziękujemy za uznanie!