Cetpahil

Chroń i wzmocnij nawet
najdelikatniejszą skórę

Masz już któryś z produktów Cetaphil?
Weź udział w konkursie i wygraj roczny zestaw
kosmetyków
, które uzupełnią pielęgnację Twojej skóry.

Co tydzień do wygrania 10 zestawów!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste!

Kup dowolny produkt Cetaphil

Zarejestruj paragon zakupu na naszej stronie (link znajdziesz poniżej)

Odpowiedz na pytanie konkursowe

Zarejestruj się, aby wygrać roczny zestaw kosmetyków Cetaphil, uzupełniających pielęgnację Twojej skóry

Oczyszczanie

Cetaphil EM Emulsja micelarna do mycia

To pierwszy etap pielęgnacji Twojej skóry. Bezpieczne oczyszczanie stanowi podstawę następnych kroków. Tę emulsję skrupulatnie przebadaliśmy po to, by mieć pewność, że umyje Twoją skórę naprawdę dokładnie i jednocześnie nie uszkodzi jej naturalnej bariery ochronnej.

Dzięki budowie micelarnej, Cetaphil EM do mycia jest delikatny, a jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę. Dzieje się tak dlatego, że substancja myjąca jest w nim zamknięta w miceli i uwalnia się jej tylko tyle, ile potrzeba do oczyszczenia skóry. Dzięki temu płaszcz lipidowy pozostaje nieuszkodzony.

zobacz więcej

Nawilżanie

Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała

To drugi etap pielęgnacji Twojej skóry. Nawilżanie jest nie tylko przyjemne, ale też konieczne. Nasz balsam powoduje długotrwałe i głębokie nawilżenie Twojej skóry. Posiada najwyższe wśród podobnych kosmetyków stężenie gliceryny. Nie podrażnia i zawiera nie tylko substancje ułatwiające regenerację, ale też antybakteryjne. A co bardzo ważne – nie pozostawia uczucia tłustości.

Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała został już pięciokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.

zobacz więcej